Oddstream 2011

Oddstream 2011 – 1e editie

De eerste editie van Oddstream vond plaats van 2 t/m 5 juli 2011 in en rond de VASIM in Nijmegen.

Expo Love & Conflict  – 2-5 juni 2011

360 graden media lab – Tom van Vliet en Fernando Rabelo, Arno Scheper  – The Wagon Wheel project, Betafaculteit Radboud Universiteit – Voicepong, Cyrille Scheepers – You’re a woman, I’m a machine, David Smeulders – Slowmography, De Geuzen – Global Anxiety Monitor, Deframe Collective (FIBER Festival) – Spiral, Delta.Process Connective, Gogbot presentatie, Go Short korte filmprogrammering, Jan van der Asdonk, Guus Baggermans, David Menting, Jasper Dekker, Brian Schuur – Chroma, Koert van Mensvoort/Jan van der Asdonk – Free-Man, Lyndsey Housden, Yoko Seyama, Jeroen Uyttendaele, Wolfgang Bittner – Plance Scape, Macular Revolve, Mariska de Groot – Visual music, Matthias Oostrik – plplpl.pl: squares, Meganimatie – Animuur, Memefest – Memefest Friendly Competition 2011: *Love; Conflict; Imagination*, Raoul Matheron – Project Amygdala, Stephan van Gestel – Kunstlicht, Tom Verbruggen (a.k.a.Toktek) – Module II

2 juni 2011

Carach Angren, Chop Wood, Deaf by Stoning, Falling Dreams (Sick of Silence Sound System), Jorg (Lomechanik), Julien Mier (Lomechanik), Kelpe, killeralien-b2b-phonetic-system, Liquid Snow, Lola Kite, Modder, Nina Boas, Octabas, oXane (Lomechanik), Sam A La Bamalot (Lomechanik), Sam C (Sick of Silence Sound System), Semantics, Shadowlord, Sono (Sick of Silence Sound System), Stinksisters, The Dying Hippos, The Young Gods, CLUBB: Coco Bryce (dj set) / Ceephax Acid crew (live) Richard Devine (live) / Maniacs of Noise + The C-men + Jeroen Tel (live) / Shigeto (live)

3 juni 2011

ATM, Bandito, Bliksem (Adapter Collective), Death Letters, DJ Cirino Brown (JC Staddijk Hiphop All Stars), DJ Rather Real (JC Staddijk Hiphop All Stars), Ekman (Adapter Collective), Emperors, Fruit of the original sin (Stichting PAN presents), Geintje (JC Staddijk Hiphop), Jan Liefhebber, Kabel (JC Staddijk Hiphop), MeloManics, Planet Eyelash (Stichting PAN presents), Routines, Ruistuin (Adapter Collective), Skandaal! (Stichting PAN presents), S.o.S DJ’s (Sick of Silence Sound System), SX, Taxidermist & Overtref, The Gospel (Stichting PAN presents), Why Go + Desh (ES), zZz, CLUBB: Alec Empire (dj-set) / Applescal (live) / T. Raumschmiere (dj set) /Rude 66 / Grimm Limbo (live)

4 juni 2011

Anders Niemand, AstroPoser, Bebe Fang, BlipVert, Boba + Benny the Kidd (JC Staddijk Hiphop All Stars), BramB (JC Staddijk Hiphop All Stars), Daily Bread, Disappears, Discipline (JC Staddijk Hiphop All Stars), DJ Cirino Brown (JC Staddijk Hiphop All Stars), DJ Rather Real (JC Staddijk Hiphop All Stars), Dr Graftak (Sick of Silence Sound System), Ejis (JC Staddijk Hiphop All Stars), Eklin, Killahbass (Sick of Silence Sound System), Knalpot, Krause, Kubus (live), Lethal (JC Staddijk Hiphop All Stars), Hightower + Fab (JC Staddijk/ Hiphop All Stars), Marten de Paepe, Meldy Peaches, Optical Machines, Pete Concrete, Razzle (Sick of Silence Sound System), Sensory Overload, ZMK (Sick of Silence Sound System), The Gathering, Turntables in Technicolour AV show, Zebra, CLUBB: Eprom (live) / Goth-Trad (live) / Loops Haunt (live) / Stagga(live)

5 juni 2011

Bird on the wire, Chicks On Speed, Collapsing Stories (Madensuyu + Jan Mast), DMDN & HerrFer, Do Not Run We Are Your Friends, Indasol, Nausica, OIIO, Okieson, OY!, Paulo Hartmann, Petter Carlsen, Pure, Renkas, Reza Athar, Roel Smeets, Romai Sabiri (Sick of Silence Sound System), Scrambled dj’s, Tomorrow we move to Hawaii, Tubelight

Film

DZIGA met films van onder andere Floris Kaayk, Erwin Olaf, Michiel van Bakel en Jan van Nuenen, Go Short, Upload Cinema

Performance

Extrapool presenteert een programma van installaties & performances:
3 juni: Surprise project m.m.v. Imke Deelen en Helena Dornieden
4 juni: Magic Untitled / Danielle Lemaire / Leonard en Jeroen
5 juni: Freiband / Paul Devens / Belch Singersonggrinder / Trickster

Club Oddstream Visual Crew
Federico and Vento from Delta Process (London / UK )
Giuseppe Guariniello aka Mutech (Roma / IT)
Samuele HuynhHongSon aka FatCat (Reggio Emilia / IT)
Simone Pucci aka Zan (Perugia / IT)
Mattia Centemero aka Pauerboys (Genova / IT)
Emanuele Russo aka I4c0 (Brescia / IT)
Luca Cataldo aka Ka:lu (Around / EU)